BLOOD ANGELS

Opis forum


#1 2009-11-16 20:59:02

laurka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 557
Punktów :   

Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Ostatnio filozofowałem na temat składek a tym razem bardziej przyziemnie....

Na forum są runiczne gacie do kupienia ale jesteśmy na nie za biedni.... Jak nikt nie dropi trzeba je kupić.... To taki przykład że z klanów top jesteśmy najbiedniejsi. Nawet akademie klanów z topki stać na takie portki a składki niektórych klanów sięgają 3k tygodniowo... Przematematycznić to sobie... Please

Proszę o głosowanie i o krótkie uzasadnienie wyboru.... KONIECZNIE UZASADNIENIE WYBORU!! Według niego też określimy wkład i zaangażowanie oraz chęć bycia w klanie który coś znaczy....

Offline

 

#2 2009-11-16 21:01:21

YULI

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 333
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

12 k  to adekwatna wysokosc juz na tym poziomie gry
kazdy cos dropi wiec  klopotu nie powinno byc 
3k na tydzien  to dobra suma jesli chcemy byc w top 10

Offline

 

#3 2009-11-16 21:20:01

euroo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 451
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

zaglosowlame na 8 k niestety ale  ja nic nie dropie eq tez nie nalerzy do najlepszych wiec ciezko mi z taka skladka i tak

Offline

 

#4 2009-11-16 21:21:31

venus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 268
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

ja głosuję też na 8k
nic nie dropię i od kilku dni na S4 dopiero


edit dnia 20.11:

Runy na tylek to rzadkość na każdym serwerze
350k jako CM + 48h = może i nawet dojść do 500k w zalezności od rodzaju

24h/31 osób w klanie hmmmm
jesli nie zapisze się ktoś na 3 dni do przodu bo runy będzie tylko widział a nie ponosi ich

jeśli jest zamiar skompletować runiczego setu to proponowałbym zrobić porządek z rezerwacją lucka
bo jest nas 31 osób a doba tyle godzin nie ma

!! co z 7 osobami które nie użyją sobie szczęścia !!?

Ostatnio edytowany przez venus (2009-11-20 10:02:00)

Offline

 

#5 2009-11-16 21:23:13

milenka170

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 875
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

z bólem serca niech bedzie 8k - milenka

Offline

 

#6 2009-11-16 21:26:54

pingwin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

dla mnie kosmos- ale ile będzie to będzie- moze mi się uda skorzystać kiedyś

Offline

 

#7 2009-11-16 21:27:48

kr3ngiel

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 405
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

12k

mimo wszechobecnego bezdropia 3k tygodniowo bedzie spoxik, watpie aby kazdy byl zdolny przekazac taka kwote do puli klanu ale to wyjdzie na dobre w przyszlosci... i tak za te 12k nic dobrego sie nie kupi poki drop nie przyjdzie... a jak bedzie kasa w klanie... bedzie sprzet.... beda dropsy

czyli suma sumarum... trzeba byc przedsiebiorczym

inwestuj a prawdopodobnie zyskasz

Offline

 

#8 2009-11-16 21:32:32

cycero

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-10-16
Posty: 52
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Przy moim szczesci u na wyprawkach a sa to same palki i czapki nie dam rady wiecej jak jest
czyli 4k

Offline

 

#9 2009-11-16 21:34:00

O_S_A

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 225
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

wybralem 8k moim zdaniem wystarczy

a jak cos sie trafi na forum ciekawego(np.runo na tylek) mozna zrobic osobna skladke

Offline

 

#10 2009-11-16 21:34:59

Gruney

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 277
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

8kpr - tak jak niektórym mi też nic nie wpada ostatnio, a mam zamiar kompletować jastrzębi set......

Offline

 

#11 2009-11-16 21:43:07

Mung Daal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 383
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

te 10 - 12 k miesiecznie by moglo byc , lecz osobiscie wolal bym skladki cotygodniowe niz miesieczne

Offline

 

#12 2009-11-16 22:08:03

Ramza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 120
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Jesli skladka bedzie wyzsza niz 5k to ja odejde z klanu lub skasuje konto. Nie wyrobie wiecej choc bym nawet chcial. Nie chodze na ekspy bo sa stale ekipy ktore na to chodza - viva liderzy klanu. Ja jestem bialasem wiec musze pozyczyć sprzet od klanowiczów ale chetnych nie ma mimo ze 3/4 klanu to palniacy. Ale jak zwinke potrzebuja to wala dzrzwiami i oknami. Sam do tej pory zalozylem jedna i bylem zaproszony na jedna. Trafila sie 2 razy hydra. Wiec punty mam tylko z ataków i wyprawek plus jesli trafi sie ciekawy drop o co ciezko bo luck jest oblegany 4 dni w przod.
Mam nadzieje ze klan to wezmie pod uwage. Jestem tu od poczatku prawie wiec licze ze moj glos bedzie brany pod uwage. Takie skladki co proponuja liderzy sa nie na moja kieszen. Moze dla nich. Nie dla mnie.

Offline

 

#13 2009-11-17 05:07:38

stoigniew

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 215
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Ja pewnie ku zaskoczeniu wielu osob bede glosowal za 8k, a to tez tylko dlatego, ze nie ma nic nizszego.
Na ta chwile zdobywam okolo 7k pr na tydzien (oprocz dropa) czyli tak jakby prawie 30% mialbym przekazac na klan,
Dla mnie to stanowzo za duzo, ale ze jestem zgodnym czlowiekiem  nie bede sapał. Propozycja 12k wydaje mi sie jeszcze gorsza. Oprocz tego ze klan jest klanem, istnieja w nim jeszcze klanowicze. Klany w topce byc moze maja skladki po 3k na
tydzien, ale skad pewnosc, ze to im na dobre wyjdzie??
Jesli sila klanu zalezy od wysokosci skladek, to teoretycznie mozna po te 30k miesiecznie placic i powinnismy byc najsilniejsi.
Mysle ze trzeba dobrac odpowiednia proporcje pomiedzy wusokoscia, a rozwojem.

Do kupienia zostaly nam runiczne spodnie, pierscien szczescia i  d palki klanu.
To nie jest az tak wiele.

Zreszta widze ze klanowicze nade mna tez moga miec problem z tak wysoką skladka.
I jak to szefy bedziecie czytac to sie nie denerwujcie, ze wroga propagande sieje.
Wyrazam tylko swoje zdanie.

Z zeszlym miesiacu byla ankieta i glosowalem za kwota 4k
Dzis zaglosowalbym za kwota 5k gdyby byla taka mozliwosc.
Mysle ze wtedy bylaby najlepsza proprcja pomiedzy rozwojem a
skladkami. A to ze nas nie stac na runy narazie??? Nie plakalbym z tego powodu.
Ja biegam z centurionem zamiast orcha poniewaz mnie nie stac.
Nie musimy miec pierwszysch runow jakie pojawiaja sie na forum.

Offline

 

#14 2009-11-17 11:23:24

Konan1908

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Ja zagłosowałem na......niepowiem bo ankieta jest tajna , a serio głosowałem na 8k i myśle że na chwile obecna to jest max co możemy dawać, poza itemami klanowymi musimy mieć tez własny eq na odpowiednim poziomie żeby moc sie równać z top klanami, ja mam zamiar złożyć słoneczny set(najlepiej dobry) który troche kosztuje + lepsza broń, potem d.orcha.d.preko to wszystko jest drogie a bez tego to raczej z topka niemam szans, ale zgadzam sie że żeby być na szczycie trzeba troche sie postarac, wiec to 8k na daną chwile powinno byc wystarczające

pozdrawiam

Offline

 

#15 2009-11-17 15:23:08

walkmann

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 505
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

ja tez zaglosowalem na 8k bo slabo dropie i kompletuje eq a poza tym 3/4 klanu tez proponuje 8k... Mysle ze on nowego roku mozna znaczaco posniesc skladki i wziasc sie do roboty

Offline

 

#16 2009-11-17 23:08:19

Satin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 82
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

zaglosowalam 8k, ale tylko dlatego, ze zadna nizsza stawka nie zostala zaproponowana. dodam, ze obecnie 8k zbieram okolo 10dni, zatem jest to dla mnie okolo 1/3 miesiecznego zarobku - nie zartuje. i dlatego prosilabym, zeby rozwazyc obnizenie skladki do 5, gora 6k.

gwoli wyjasnienia dodam, ze rzadko miewam drop ktory nadaje sie na sprzedaz, na ekspy udaje mi sie isc od wielkiego dzwonu, nadal nie mam skompletowanego sensownego ekwipunku a 55 lucka, ktore wyciagam z zk i rasowej umiejetnosci w pelni mnie satysfakcjonuje. w moim prywatnym odczuciu bardziej istotne jest, zeby gracze mogli zmodernizowac sobie sprzet, niz wydawali prki na pare dodatkowych pktow do szczescia. wiadomo ze szczescie na pstrej jezdzi kobyle, a spost czy zwinka to twarda waluta.


mam jeszcze pytanie - dlaczego nie stac nas na runiczne gacie, skoro TwoSwords zostawil calkiem pokazny spadek klanowi? ile te cholerne gacie kosztuja? bo jesli ponad 100k to ja jestem absolutnie przeciwna wyrzucaniu prek w bloto. za miesiac cena bedzie o polowe nizsza albo ktos je wydropi do tego czasu

Offline

 

#17 2009-11-22 10:14:57

Dhampir2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 470
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

Gwoli składek :-)
U mnie dropy na razie  słabe, a do tego  cena  itemów  na forum  spada.
Ja bym  jeszcze  utrzymał stare  składki, a jak się coś fajnego na forum  trafi  bym 
proponował   wtedy  extra  składke.  Składka,   składką  ale  sam  próbuje  zebrac  na  jakiś  fajny  secik
i  ciężko  to  idzie,   a  pamietać  trzeba , że  swoje  staty  też  trzeba  troche   podnosić.
Od  2  aktu  będzie  lepiej ,  mój  głos  wstrzymać się o 1 miesiąc.
Ale  jak trzeba będzie to się dostosuje do  8k.

Offline

 

#18 2009-11-22 23:03:38

dzikimati

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 106
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

bylem juz w klanie gdzie byl runiczny set i powiem szczerze ze szalu nie ma zadnych codownych,wartosciowych dropow nie bylo .Moim zdaniem lepiej w staty isc z wyprawkami niz ze szczesciem ktore jak zauwazylem niewiele dalo samuraja 8k bedzie ciezko 1/3 miesiaca na zebranie ale jakos to bedzie

Offline

 

#19 2009-11-24 18:21:52

baniek24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 363
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

daje 8k ostatnio ciezko sie nawet do lucka dopchac i trza robic na tym co sie ma:(((

Offline

 

#20 2009-12-08 17:23:05

Diabliczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 287
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

zagłosowałem na 12 k ale nie na runiiczne szorty tylko na zbożny el co kupicie aby z głową było i kubcie wkońcu coś lepszego od tej obręczy co ją mamy

Offline

 

#21 2010-01-04 12:44:19

arkyy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 23
Punktów :   

Re: Wysokość składek na miesiąc grudzień!!!

A ja napisze tak jakie beda skadki takie beda ale podam wam tylko jeden małultki przykładzic nie powiem jaki klan...zrobili wusokie składki i owszem chwila moment uzbierali na 80% lucka kazdy w niebowziety itp w oblach jak to w oblach radzili sobie ze zmiennym szczesciem raz w dupsko raz wygrana ale stali na poziomie minoł jakis czas i zaczeli przecierac oczy ze zdumienia bo wszystkie oble zaczeli dostawac po dupie z duzo słabszymi klanami dlaczego? ano dlatego ze zostali zarznieci składkami wiec tylko wpłacali a w siebie zero inwestycji tym o to sposobem zaczeli odstawac i teraz na koniec bank zzuta na sprzet ok jak najbardziej pomysł trafny ale....ktos dostanie pozyczke na sprzet zacznie ja spłacac do tego składki i nie wyrobi kto wam da rade to spłacic?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pledycja zdjęć online owczarek francuski beauceron sprzedam Studia podyplomowe